…neobyčejná reklamka!
Menu

Reklamní agentura Pardubice, Hradec Králové - billboardy, citylight vitríny, polepy aut

Vyberte si z 527 reklamních ploch k on-line poptání.

Jsme největší reklamní agentura v Pardubicích a Hradci Králové,
která nabízí komplexní reklamní služby.
Baví nás pomáhat našim klientům zvyšovat zisk, tržby a loajalitu
jejich zákazníků i zaměstnanců prostřednictvím našich služeb a produktů.
Máme spoustu nápadů, jsme kreativní a spolehliví.

Naše nejúspěšnější projekty

25. 3. 2019

Jak se vytváří nové logo?

25. 3. 2019
Naše realizace

Na základě doporučení našeho dlouholetého klienta se na nás obrátil nový zákazník s žádostí o vytvoření nového loga. Podívejte se na proces tvorby až po finální verzi!

Více
27. 11. 2018

Video řekne více, než 1000 slov

27. 11. 2018
Naše realizace

Ukažte Vašim klientům a obchodním partnerům, co všechno Vaše společnost umí. Chcete vytvořit kreativní video nebo zachytit jedinečné okamžiky plné emocí? Myslíte si, že jste v rámci hledání nových schopných zaměstnanců vyzkoušeli všechno? A co takhle natočit video?

Více
25. 10. 2018

...neobyčejný nápis

25. 10. 2018
Naše realizace

Chcete, aby Vás zákazníci našli? Musíte být vidět. Toho se držela společnost Montáže Brož a proto se rozhodla, že do svého nového technologického centra v Pravech musí pořídit něco, aby je už nikdo nepřehlédl.

Více
04. 9. 2018

Vyzkoušeli jsme pro Vás paddleboardy

04. 9. 2018
Pusťme se do toho

Základním pilířem každé úspěšné firmy jsou její zaměstnanci. Jejich vzájemná důvěra, správná komunikace, ústa a respekt. Pokud společně vytvoří fungující tým odráží se to na jejich produktivitě.

Více

Zobrazit všechny

Kdo jsme a jak děláme reklamu?

Jsme pardubická reklamní agentura, která působí na trhu již od roku 1996. Díky více než 20 letům působení máme obrovské zkušenosti v realizaci širokého spektra reklamních aktivit, které pomáhají našim zákazníkům zvyšovat tržby a zisk.

Navíc díky naší široké nabídce produktů a služeb v oblasti reklamy umíme vymyslet a zrealizovat prakticky cokoliv, co vám pomůže zvýšit loajalitu zákazníků nebo zaměstnanců.

Podařilo se nám vybudovat rozsáhlou síť reklamních ploch – pronajímáme billboardy, city light vitríny, reklamní cedule a další reklamní nosiče.

Realizujeme komplexní reklamní služby, od tvorby vizitek a samolepek přes online marketing až po reklamní polepy aut a jiných dopravních prostředků a zajišťování malých či velkých eventů.

Vlastníme tiskové stroje a umíme vytisknout skoro cokoliv. Baví nás natáčet reklamní videa a spoty. A také navrhovat, vyrábět a dodávat atraktivní firemní oblečení a různé poutavé reklamní předměty.

V našem grafickém studiu plném kreativních grafiků pracujeme na nejmodernějších počítačích od Apple a se špičkovým softwarem od Adobe. Proto jsme pro vás schopni graficky zpracovat vše, ať už se jedná o potisk propisky nebo o grafickou identitu vaší společnosti.

Chcete zvýšit obrat a zisk anebo loajalitu zákazníků či zaměstnanců? Konzultujte vaše požadavky, myšlenky a přání s některým z našich reklamních poradců. Ten vám navrhne a vymyslí možné cesty a řešení. Vše pro vás zařídíme ve 100% kvalitě a v co možná nejkratší lhůtě až po finálně hotový produkt, který vám pomůže splnit vámi požadovaný cíl.

Přidejte se ke stovkám našich spokojených zákazníků!

Vyberte si z našich služeb