Sanaplasma

SANAPLASMA s.r.o.

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

Spolupráce s Jakubem a celkově s BARTH Reklamkou byla vždy na vysoké úrovni. Zadané služby plnili vždy včas a v požadované kvalitě. Služby BARTH Reklamky tak můžu určitě doporučit všem.

 Lukáš Vocásek, manager pobočky

Hello Jakub, below you can find out how the wallpaper looks on the wall. 😊 We love it… Thank you for the support.

Eszter Nemeth, manager Budapest

zig_zag_sanaplasma_1120x450px_1.jpg

JAK TO ZAČALO

V roce 2019 nás oslovili, abychom jim tento problém pomohli vyřešit. Pro začátek jsme volili oslovit lidi klasikou - billboardy a cityligth vitrínami na zastávkách MHD. Kampaň měla takový úspěch, že jsme po prvním měsíci ještě navyšovali počty reklamních nosičů, aby se docílilo ještě většího přílivu nových dárců.

Počáteční spokojenost s naší prací pro pardubickou pobočku nám zajistila spolupráci s dalšími odběrnými centry v Hradci Králové a Liberci.

zig_zag_sanaplasma_1120x450px_2.jpg

NAVAZUJÍCÍ SPOLUPRÁCE

Společná spolupráce nám oběma natolik vyhovovala, že jsme začali tvořit další a další kampaně a materiály pro zlepšení výsledků. Vyráběli a instalovali jsme bannery na balkónech pardubické pobočky, polepili reklamou a zajistili provoz MHD v Pardubicích a Hradci Králové a kompletně obrandovali a označili interiéry ve všech 11 centrech. Dále pro klienta nepřetržitě zpracováváme a dodáváme veškeré tiskoviny jako jsou vizitky, letáky a plakáty.

zig_zag_sanaplasma_1120x450px_3.jpg

VÝZDOBA INTERIÉRU?

Při odběru klienti dlouho leží na jednom místě, a proto se v interiéru musí cítit opravdu dobře. Toto jsme vyřešili polepem stěn fototapetami. Náš poradce Kuba během čtyř dnů osobně objel celou republiku, aby vše bylo dokonalé. S jednotlivými manažery probral motivy a grafické zpracování, zkontoloval kvalitu stěn, aby tapety dobře držely. Prostě udělal maximum proto, aby byl výsledek na první dobrou perfektní.

zig_zag_sanaplasma_1120x450px_4.jpg

A VÝSLEDEK?

Vedení sanaplasmy i návštěvníci všech 11 poboček v České republice nové prostředí tak chválili, že příjemnější atmosféru pro dárce vytvoříme i v zahraničí. V maďarské Budapešti a Pécsi. Zvládáme i komunikaci v jiných jazycích, než je ten český.

Vyjádření obchodníka Jakuba Vágnera:

Spolupráce BARTH Reklamky a sanaplasmy se vyvíjí již dlouhou dobu. Od pár reklamních nosičů jsme se za tři roky dostali do situace, že zpracováváme většinu marketingových aktivit všech odběrových míst nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pro kvalitní výsledek při polepu interiérů jednotlivých poboček, jsem si raději udělal tři výlety, z toho jeden dvoudenní. Osobní jednání s jednotlivými manažery poboček a jistota, že vše je stoprocentně připravené a odladěné, za to určitě stály.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO SANAPLASMU DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner