Připravili jsme pro vás video návod, díky kterému se krok po kroku dozvíte, jak si snadno a rychle vyberete a zarezervujete naše reklamní plochy.

 

Billboardy v Pardubicích

 

Nejrozsáhlejší síť billboardů v Pardubickém kraji

 

Zaujměte své potenciální zákazníky opravdu VE VELKÉM za pomoci billboardůPrezentujte své výrobky a služby na místech, kde si jich každý zaručeně všimne. 

Billboardy podpoří jejich prodej i image vaší společnosti.

Nabízíme vám pronájem několika set reklamních billboardových ploch klasického formátu 5,1 × 2,4 m (šířka × výška), vlastníme a spravujeme nejrozsáhlejší síť billboardů v Pardubickém kraji, které jsou umístěné na velmi atraktivních místech, kde je nikdo nepřehlédne. Reklamní plochy máme také v Královéhradeckém kraji a naše síť neustále roste.

Využijte naše billboardy pro svou reklamu – díky nim budete vždy dobře vidět. Pokud potřebujete i jinou lokalitu, než máme uvedenou v našem katalogu, neváhejte nás kontaktovat - i tyto plochy pro Vás zajistíme.

Můžete samozřejmě využít našeho grafického studia a nechat nás, abychom pro vás vytvořili moderní a poutavý billboard nebo můžete dodat vlastní návrh, který pro tisk billboardu použijeme. Pokud přemýšlíte, jaký typ souboru máte dodat pro tisk nebo jaké použít barvy a rozměry, navštivte sekci o přípravě dat k výrobě.

Systém na rezervaci ploch

Máte-li zájem o vlastní billboard, kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619

Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: