Celosvětová tisková výstava, i tak by se dal volně přeložit název Global print expo, kterou každoročně pořádá organizace FESPA (Globální federace národních asociací pro všechny druhu velkoformátového tisku na všechny možné materiály jako jsou folie, papír nebo textil) se odehrála v termínu 16. – 17.května 2019 v Mnichově. Součástí této výstavy je mimo jiné i šampionát v lepení zvaný World Wrap Master, ze kterého vzejde tzv. Mistr světa v lepení. Soutěžící musí vyhrát regionální kola ve své zemi a poté se společně utkat o zmíněný titul Mistra světa.

Při soutěži je důležitá rychlost, pohotovost, ale hlavně kvalita a precizně odvedená práce. Jelikož máme za sebou polepy více než tisícovek aut, autobusů, letadel a dalších materiálů, rozhodli jsme se prozkoumat terén a jít se podívat na možné protivníky do dalších let.

 Polep Polep Polep

Z Reklamky jsme vybrali ty nejlepší, kteří mají právě s tímto odvětvím největší zkušenosti, René Konečný, Petr Kábele, Jakub Kmoníček a Miroslav Strnad (ten ale z rodinných důvodů nakonec nemohl).

 

Na soutěži bylo k vidění více než 30 týmů ze 12 zemí světa. Pro tento rok si vítězství odvezl Moldavský tým, stříbro odjelo do Německa a bronz putoval do Švédska.

A jak akci hodnotí kluci?: „Akce byla velmi zajímavá, viděli jsme tam skvělé týmy, které předváděli opravdu výbornou práci. Jejich ruce byly rychlé a práce precizní. Na druhou stranu jsme si potvrdili, že většinu technologických postupů máme totožných, jako ti nejlepší na světě.

Můžeme tedy očekávat vaši účast v dalším ročníku v roce 2020. „Já myslím, že by to byla skvělá příležitost. Záleží samozřejmě na množství práce, protože práce pro naše zákazníky je pro nás na prvním místě. Ale pokud bude tato možnost, uděláme vše proto, abychom se akce zúčastnit mohli. Ta představa, že přivezeme zlatou medaili do České republiky, konkrétně sem do Pardubic je více než lákavá."

BMW polep

Pro informace o polepech kontaktujte naše reklamní poradce:

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Josef Morkes
Josef Morkes

e-mail: josef.morkes@barth.cz
telefon: 605 221 053

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619