Spustili jsme nový unikátní systém na rezervaci venkovní reklamy. V České republice je jediný svého druhu. Můžete si pomocí něho rezervovat billboardy nebo city-light vitríny. Jednotlivé plochy si můžete vyfiltrovat pomocí mnoha kritérií a okamžitě zjistíte, které jsou volné či již obsazené jiným zákazníkem.

Co nabízíme?

K pronájmu nabízíme několik set reklamních billboardových ploch klasického formátu 5,1 x 2,4 m (Euroformáty), city-light vitrín, přemostění a bigboardů. Většinu ploch vlastníme a spravujeme v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Navíc ještě vlastníme plochy v Kladně, Náchodě a Kutné Hoře.

Nový online systém rezervace reklamních ploch

Jak na to?

Pomocí filtru si můžete zobrazit všechny volné plochy v daném období, ve kterém chcete spustit svou kampaň. Filtrovat můžete podle typu plochy, kraje, města, ulice, polohy plochy či podle konkrétního čísla nebo názvu. Zároveň si můžete zobrazit pouze akční nabídky nebo last minute nabídky. Pokud chcete dostávat plochy v režimu last minute, tak se stačí pouze přihlásit k odběru newsletteru přes spodní pop-up okno na stránce reklamních ploch.

Kolik to stojí?

Každá plocha má svou cenu v závislosti na lokalitě a délky pronájmu. Po vybrání ploch a termínů vám bude cena vypočtena ve vaší poptávce. V základu rozdělujeme u billboardů 3 tarifní pásma podle délky pronájmu (1 měsíc, 6 měsíců, 12 měsíců) a následně podle lokality a možnosti osvětlení. U city-light vitrín se ceny liší dle města, kde je CLV umístěno. V ceně pronájmu je vždy výlep zdarma. Pokud si zákazník nedodá plakáty, jsme připraveni je vytisknout či vyrobit jejich grafickou podobu.

Postup poptávky

Poté, co si vyberete plochy a odešlete poptávku, bude vaše poptávka přidělena našemu reklamnímu poradci. Ten ověří dostupnost, zkontaktuje vás a potvrdíte si vaši rezervaci. Následně budete mít několik dní na finální potvrzení vaší rezervace, případně k doladění grafiky a tisku.

NOVÝ SYSTÉM NA REZERVACI PLOCH

 

Potřebujete s výběrem ploch pomoci? Kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203