V jednom z našich předchozích článků na blogu jste se dozvěděli o tom, jak je důležité býti vidět a odlišit se tak od konkurence. Je mnoho forem, jak toho docílit. Jednou z nich může být polep na vašem vozidle, výloze nebo reklamní ceduli. Další možností je třeba nabíjecí stojan umístění na veřejném místě. V tomto článku se budeme přesně tomuto tématu věnovat.

K čemu je takový polep dobrý?

  • Tak v první řadě se jedná o jednu z nejlevnějších forem reklamy pro vaši společnost. Neplatíte žádný pronájem plochy nebo místa. Uděláte pouze prvotní investici a pak už jenom jezdíte a tím jste vidět.
  • Víte, s jakým vozidlem překonáte všechny překážky? Se služebním. Ochraňte lak svých firemních vozidel polepem. Po jejím sundání bude vozidlo vypadat jako fungl nové.
  • Pokud máte doma vůz, který má před sebou posledních pár sezón, můžete z něj udělat fešáka. Sousedi si budou mít zase o čem povídat, a navíc přestanete být zajímavý i pro oka policejních kontrol.

Kolik za takový celopolep zaplatíte?

Ceny se odvíjí od složitosti polepu a výběru nejvhodnějších materiálů. Na internetu najdete firmy, které dělají celopolepy osobních vozidel již za 20.000 Kč a tato cena odpovídá kvalitě samolepicích folií a práci s polepem. Tyto folie vydrží krátkou dobu a při deinstalaci polepu si můžete poškodit i lak svého vozidla. Do toho bych rozhodně nešel, říká ředitel výroby, pan Josef Morkes. U nás kalkulujeme celopolep osobního vozidla již od 23.000 Kč bez DPH a polepujeme z certifikovaných folií té nejvyšší kvality. Naše zkušenosti s polepy jsou velké, jen za rok 2018 jsme polepili přes 300 osobních vozidel a přes 200 nákladních vozidel, autobusů, trolejbusů. Pro Váš polep vždy vybereme ty nejvhodnější folie.

Proč polepy zrovna od nás?

Máme s tím více než 20letou zkušenost. Všechno, co je k polepům potřeba máme tzv. v domě. Tedy veškeré materiály, které máme vyzkoušené na sobě. Máme i vlastní tiskové středisko, takže všechny fólie si pro vás vytiskneme na našich tiskových strojích. A co je nejdůležitější, to jsou lidé. Na polepy vozidel máme stabilní tým, který se už nějaký ten pátek nemění. Jelikož víme, jak moc jde doba dopředu, chceme být stále o krok napřed před konkurencí, posíláme proto náš tým na pravidelná školení nejen v ČR, ale i v zahraničí. Díky tomuhle všemu umíme velmi dobře naplánovat náš čas tak, abychom byli co nejvíce efektivní. Když chce nějaký klient něco express, znamená to u nás hned.

Co dalšího, kromě auta, je možné polepit?

Výčet těchto věcí by byl asi na dlouho. Mrkněte na fotky.


Pro více informací kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406