Společnost SVTECH je špička v oblasti elektroinstalací.  Jedná se o českou společnost, které se daří prosadit i v zahraničí a do svého portfolia přidala ještě populární fotovoltaiku. Ani jim se však nevyhnul moderní trend, kterým je nedostatek kvalifikovaných pracovních sil. A všechny tyto informace měly jednu webovou stránku, která byla přehlcená a pro zákazníky i nepřehledná.

Od společnosti jsme dostali požadavek na prozkoumání jejich webové prezentace a následně na navržení pár drobných úprav. Výsledkem jsou 4 nové webové adresy: https://www.sv-tech.eu/, https://www.sv-tech.de, https://www.svtech-solar.cz/, https://www.svtech-kariera.cz/. A jak se to stalo?

Náš specialista z oddělení online marketingu tak rozhodl. Samozřejmě s velikou s nadsázkou. Po komunikaci s klientem jsme se rozhodli řešit každou problematiku zvlášť. Klient měl s danou skupinou jiný záměr a jiný může být i cílový okruh uživatelů, kterým chceme díky PPC kampaním společnost představit. Rozdělení jednotlivých skupin je dobré i v rámci SEO (optimalizace pro vyhledávače) a také snadněji můžeme z Analytics vyčíst, kde je problém a jak jej napravit.

Rozdělení na jednotlivé weby se ukázalo výhodné již po měsíci používání. PPC kampaně jsme na kariéře nastavili natolik dobře, že poptávka převýšila nabídku.

Všechny weby jsme zvládli v rekordním čase 2 měsíců a u všech samozřejmě dodrželi i jednotný design, aby hned každý věděl odkud vítr fouká. A třešnička na dortu je jednoduchý redakční systém, který si pochvaluje i majitel společnosti. Tohle se nám opravdu povedlo, co říkáte? Zavolejte nám, rádi zkontrolujeme i vaši webovou prezentaci.

SVTECH

 


Pro více informací kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435