Kdo není na webu, jako by nebyl. Toto rčení už se stává pravidlem, obzvlášť v této online době.

Poptávek a objednávek na weby neustále přibývá a stává se z toho náš denní chléb. Nicméně tato poptávka nás zaujala více, než ty ostatní. Klient chtěl, kromě stavby webu, vytvořit i produktové fotografie, které se na web umisťovali. A fotit takové krásné prostory, jako je Restaurace Zděná Bouda v Hradci Králové, se nepoštěstí jen tak někomu.

Samotný objekt v sobě neschovává pouze restauraci, ale navíc ještě zimní zahradu, velký párty stan, možnosti ubytování, grill a dětské hřiště. A tohle všechno musí zákazníci vědět.

Sedli jsme si na to spolu s klientem, dali hlavy dohromady a vytvořili hlavní linku toho, jak by měl web vypadat. Hlavními atributy byla jednoduchost, přehlednost a právě reálné fotografie, které prodávají nejvíc.

Se zákazníkem jsme si odladili požadavky pro focení, nafotili jsme restauraci, novou zasklenou zimní zahradu, interiéry a exteriéry restaurace a prostory penzionu, vzniklo více než 800 fotek a výstupem bylo cca 81 upravených fotek, které jsme pak použili k plnění obsahu na webu. Ten je responzivní, přehledný s jednoduchým menu.

Tady se podívejte, jak takové produktové fotografie vznikají. Jak vypadá fotka před a po tzv. postprodukci, kde dochází k její úpravě. Na rozdíl od focení lidského těla, je tato práce mnohem zábavnější a rychlejší. Nemusíte nikomu ubírat vrásky nebo kila, ale v podstatě si hrajete se světlem a kompozicí. Posuďte sami.

Zděná Bouda

Zděná Bouda

 


Chcete také nové webové stránky? Kontaktujte našeho reklamního poradce.

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203