Také vozidlo autoškoly může být zajímavé a na první pohled zapůsobit“. Přesně tímto heslem jsme chtěli vystihnout signmaking pro společnost FÉR-autoškola, která přišla s tímto netradičním nápadem. 

Nemůžeme najít nikoho, kdo nám tento nápad zrealizuje, proto se obracíme na Vás“, taková byla prvotní informace od zákazníka. Byla to pro nás výzva, protože se držíme hesla, že dokážeme vytvořit jakýkoliv návrh či nápad. Díky skvělé práci našeho výrobního oddělení vznikla tato krásná realizace na vozidle KIA CEED, kterou můžete vídat např. v Pardubicích či Chrudimi a v přilehlém okolí.

Polep pro FÉR-autoškola

Pochvala od zákazníka pro Reklamku i Autocentrum

V tomto dopisu chceme vyjádřit poděkování kolektivu Vaší firmy a obzvláště pak jedné konkrétní osobě, a tou je pan Jakub Šmahel.

Když jsme začátkem roku 2018 sháněli vozidlo pro naši začínající autoškolu, neváhal obětovat svůj čas (i nad rámec klasické pracovní doby), aby nám zajistil dostatečné informace i bezvadný servis k našim netradičním požadavkům.

Po nezdařeném výběru v sekci ojetých vozidel nás ochotně provedl všemi Vašimi prodejnami a nakonec nám doporučil jednoho z Vašich prodejců Kia, kde jsme si nakonec zakoupili nové vozidlo.

K našemu překvapení jsme dostali navíc zvýhodněnou cenu za využívání vozidla právě pro účely autoškoly (za nás opravdu WOW efekt, byli jsme nadšeni!!).

Letos, koncem května 2019, jsme se panu Šmahelovi ozvali s prosbou o zřízení polepu vozidla, kdy nás naše stávající tiskárna nebyla schopna obsloužit, respektive nás s naším grafickým návrhem odmítla. Ještě tento den jsme od pana Šmahela obdrželi kontakt na kompetentní osobu z Vaší "Reklamky" a podotýkáme, že vše bylo vyřešeno bleskově a opět mimo standardní pracovní dobu. Navíc Reklamka byla předem výborně informována a připravena na náš nestandardní požadavek polepu

Timto chceme poděkovat i panu Vágnerovi z Reklamky, který s námi byl po celou dobu v kontaktu a perfektně nás informoval o celém průběhu i včasně reagoval na naše dotazy a podměty. A samozřejmě i celému týmu Reklamky za perfektní práci, polep "zebry" je fantastický.

Jednání a komunikace Vašich zaměstnanců nás velice těší a jsme rádi, že jsme se kdy na Vaši firmu a hlavně na pana Šmahela obrátili.

Polep zebra předek Polep zebra zadek

Signmaking - reklamní polepy

Pro informace o polepech kontaktujte naše reklamní poradce:

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Josef Morkes
Josef Morkes

e-mail: josef.morkes@barth.cz
telefon: 605 221 053

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619