Každý rok je to stejné. Blíží se čas Vánoc a s ním i vánoční večírek pro vaše zaměstnance. Už v srpnu si začínáte lámat hlavu nad programem, aby se neopakoval a aby byl něčím netradičním. Do toho však řešíte i své standardní pracovní povinnosti a toto téma odkládáte co to jenom jde. A pak se akce klasicky řeší ve stresu a stylem „už abych to měl za sebou“. Co to letos udělat jinak? Bez stresu a efektivně?

Poptejte si reklamní agenturu. A tím nemyslíme ledajakou, ale tu nejpovolanější z povolaných, a to nás.

Firemní večírky jsou naše hobby a ty vánoční obzvlášť. Neděláme ledajaké akce, my děláme akce, na které se nezapomíná. Vymyslíme pro vás téma, které prolneme do celého večera. Pokud už si vaši zaměstnanci dají tu práci s přípravou kostýmu, my zařídíme, že se budou celý večer cítit výjimečně a doslova v jiném světě. Zní to příliš troufale? Kdepak. Vyzkoušeli jsme to na sobě a našich zaměstnancích a ti naše večírky milují. Už to, že se účastní vždy většina zaměstnanců svědčí o tom, že vám říkáme pravdu.

 Vánoční večírky

 

Každý večírek začínáme welcome drinkem a pro své kolegy připravujeme ty nejzajímavější aktivity. Už jste byli svědkem mikromagie? Zajistíme, že se na vašem večírku objeví kouzelník, který vyrazí mezi hosty a jednoho po druhém ohromí svým uměním. Co takhle ohnivá show? Nebo třeba laser show? Můžeme vám zajistit na akci stánek s virtuální realitou nebo rovnou casino? Na společné schůzce se domluvíme, jaké jsou vaše představy a o zbytek už se postaráme.

 Vánoční večírky

 

Zajistíme catering, který bude hororový, westernový, retro, filmový nebo třeba havajský. Ano, i jídlo může být stylové a chutné. Ochutnejte na svých akcích jídlo, které budete jíst i očima.

 Vánoční večírky

 

Máte dodavatele, se kterým jste spokojeni a nechcete to měnit? Budeme komunikovat přímo s ním a společně se postaráme o to, aby byl večírek zábavný i pro vás. Cenovou nabídku vám uděláme otevřenou – budete vědět, kolik konkrétní položky stojí. A budete přesně vědět, kolik peněz zaplatíte nám. Žádná schovaná čísla, všechno hezky pěkně viditelné.

 


Zavolejte si o cenovou nabídku už teď. Naši reklamní poradci na vás čekají.

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292