Je dobré své zaměstnance cíleně stmelovat, a to i neformálně. Vytváření společných zážitků je dobrým prostředkem. Většina zaměstnanců při takových aktivitách odhalí vlastnosti, o kterých jste možná neměli ani tušení.

Příprava takových akcí je zábavná a kreativní. Zaměstnanci se na takové akce těší – jsou odměnou za jejich tvrdou práci a cílem je vždy pobavení se. Toho se snažíme držet při vytváření konceptu. S klientem si sedneme a zjistíme, jaké představy od takové akce má.

Aby byl úspěch celé akce zajištěn – rádi si věci předem vyzkoušíme. Neprodáváme pak zajíce v pytli. A udělali jsme to i tentokrát. O padleboardech slýcháme poměrně často, ale jen málokdo již tento sport vyzkoušel. My ano! Pro nás i pro Vás!

Paddleboard = surfovací prkno, které však k pohonu nepotřebuje vlny ani vítr, nýbrž lidskou sílu a pádlo. Můžete se s ním pustit na klidné vody českých řek a rybníků.

Odkud se vzal? Probojoval se k nám z Havaje přes Kalifornii až do Evropy. Zakladatel je taková velká neznámá. Někdo uvádí Duke Kahanamoku, který byl na prkně zachycen s pádlem v roce 1939. Jinde se dozvíme, že jistý John Zapotocky, ikona havajského surfování, je dnes považován za jednoho z prvních paddleboardistů na světě. A v dalších zdrojích se uvádí jména Rick Thomas nebo Laird Hamilton. Ať to byl ten nebo ten, patří mu za to velké dík.

Paddleboarding je kombinace zábavy, sportu, cvičení a pro někoho i životní styl. Při pádlování ve stoje vlastně zapojujete každý sval v těle. Proto můžeme říct, že perfektně formuje postavu a zaručuje nám velmi intenzivní trénink. Pomůže Vám zlepšit rovnováhu a fyzickou kondici. A nejlepší na tom je to, že si to ani neuvědomujete, že vlastně cvičíte. Prostě se bavíte s kolegy, příteli nebo rodinou a vytváříte tak nové společné zážitky.

Ráda Vám pomohu vytvořit společné zážitky!

Adéla Žatečková
Adéla Žatečková

e-mail: adela.zateckova@barth.cz
telefon: 731 851 912