Jak šel čas s BARTH Reklamka

První zmínka o naší společnosti se datuje na 1. září 1996. 
Příběh reklamní agentury se začíná psát v budově nádraží Českých drah, na náměstí Jana Pernera v Pardubicích.
Projděte si s námi jeden neobyčejný příběh...

doplneni_clanku_web-25let-3.jpg

1. 9. 1996

Vstupujeme na trh jako nová reklamní agentura a první rok máme 7 zaměstnanců. Vyrábíme katalogy, letáky, brožury, vizitky, plakáty a vše ostatní. V Pardubicích nabízíme k pronájmu CITY LIGHT VITRÍNY – novinka pro celé město, kterou přinesla právě agentura BARTH - media.

doplneni_clanku_web-25let-5.jpg

4 . 5. 1998

Rozšiřujeme se! Jeden ze zlomových roků pro společnost BARTH - media. Dne 4. května se reklamní agentura stěhuje do nových prostor na Hůrce. Nejen prostory, ale i služby společnosti se mění. Začínáme s pronájmem BILLBOARDŮ, navigačních tabulí a reklamy na mostech. Zároveň vzniká nové oddělení Výroby reklamy, které se vrhá do odvětví polepů vozidel, výloh, autobusů, trolejbusů, vrtulníků, lodí, tabulí, … prostě všeho, co se polepit dá.

doplneni_clanku_web-25let-8.jpg

2000 – 2002

V tomto roce dochází k další výstavbě city-light vitrín. Rozšiřujeme naši nabídku o nová města: Chrudim, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Kladno, Kutná Hora, Náchod a další.

doplneni_clanku_web-25let-10.jpg

2004

Společnost BARTH - media se chce neustále zdokonalovat a přinášet zákazníkům opravdu prvotřídní služby – nastupuje nová řada KREATIVNÍCH GRAFIKŮ, kteří jsou připraveni pro tvorbu designu polepů aut a MHD, logo manuálů, prezentací a kompletních grafických podkladů pro vaše podnikání.

Návrhová plocha 9
Celopolep autobusu Kooperativa
Návrhová plocha 7
doplneni_clanku_galerie-25let
Návrhová plocha 12.jpg

2008

Po 10 letech je co slavit. Měníme logo a brand firmy. Náš tým se rozrostl o 5 kmenových zaměstnanců a 3 externisty. Agentura šlape jako hodinky a proto se pouštíme do dalšího odvětví reklamy a tím je FIREMNÍ TEXTILREKLAMNÍ PŘEDMĚTYPOS materiály. Naši specialisté vyhledávají to nejlepší pro podporu vašeho podnikání. Absolvujeme několik odborných školení a stáváme se specialisty v oboru.

 

svetelne-logo-jip.jpg

2010

Chceme neustále přinášet to nejnovější a proto vzniká tým specialistů v oblasti SVĚTELNÉ REKLAMY.

webova-analytika-mereni-navstevnosti.jpg

2012

Jdeme s dobou a vrháme se do ONLINE MARKETINGU. Umíme pro vás zařídit výrobu webu, tvorbu e-shopu, PPC reklamu, správu sociálních sítí. Umíme vaše zákazníky a partnery potěšit vhodně zvoleným direct mailingem.

 

o-nas-po-deseti-letech.jpg

2015

Měníme logo a kompletně celý brand na BARTH media.

Rozhovor s obchodním ředitelem
o-nas-tiskovy-stroj.jpg

2016

Chceme tisknout o sto šest. Proto jsme se rozhodli rozšířit oddělení výroby o nového mazlíka, tedy nový tiskový stroj zn. MUTOH. Díky němu jsme rychlejší a naše práce efektivnější.

o-nas-grafcike-studio.jpg

2017

Dokážeme pro vás cokoliv. Včetně výše zmíněného pro vás zajistíme jakýkoliv event. Za ta léta se nám podařilo vybudovat silný, stabilní a spolehlivý tým, který čítá 27 zaměstnanců. Jsou v něm lidé, jejichž zkušenosti, přístup a nadšení jsou to, co dělá rozdíl od ostatních. Díky tomu vám nabízíme kvalitní fullservisové služby v oblasti reklamy.

webove-stranky-realizace-2.jpg

2018

Děláme pro vás weby a webovou analytiku, zlepšujeme vaši viditelnost v online světě. Už je nás přes 30 a dokážeme vyhovět téměř všem vašim požadavkům. Zároveň měníme název naší firmy na BARTH Reklamka a.s., aby náš název více zohledňoval to, co opravdu děláme.

o-nas-full-servis.jpg

2019

Rozšířili jsme se o nové prostory pro výrobu a zakoupili nové technologie HP. Máme rádi přírodu a tak jsme veškerá osvětlení v našich kanceláří předělali na LED svícení.

nove-weby-reklamky.jpg

2020

Na začátku roku jsme zakoupili nový tiskový stroj MUTOH.
V dubnu jsme spustili nový web REKLAMKA.cz s prezentací všech našich služeb a online systém na rezervaci ploch REKLAMKA-PLOCHY.cz. Dále jsme na konci roku spustili nový e-shop s reklamními předměty a katalogovým textilem REKLAMKA-DARKY.cz. Zároveň jsme také pomáhali firmám s restartem podnikání kvůli pandemii spojenou s Covid-19.

o-nas-2021.jpg

2021

Tento rok byl ve znamení oslav. V září si zaměstnanci a zákazníci BARTHu užili nezapomenutelnou oslavu 25 let Reklamky, kterou jsme uspořádali na pardubickém zámku. Také se celý tým Reklamky vydal na tři úžásné dny na teambuilding do Krkonoš. Během roku jsme samozřejmě i poctivě pracovali a za zmínku stojí polep firemní flotily pro společnosti Bovys nebo povedené polepy ZJP.

o-nas-2022.jpg

2022

Ač se to zdá být nemožné, dosáhl náš tým i přes všechna úskalí tohoto roku nejlepších tržeb za celou historii firmy

Spustili jsme nový projekt Reklamka TV, ve kterém moderátor Jakub Kotek provádí diváky životem v reklamní agentuře, realizacemi pro klienty a novinkami ve světě reklamy. Také jsme polepili 400 autobusů, 960 osobních vozidel a dodávek.

Společnost BARTH zahajuje výstavbu nové budovy, do které se přesune celé oddělení výroby reklamy.

A TÍM NÁŠ PŘÍBĚH NEKONČÍ...

Jsme součástí skupiny BARTH

která zaměstnává přes 200 lidí a její roční obrat činí 2,8 miliardy Kč. Najdete nás v areálu BARTH v Pardubicích, Hůrka 1798 pohromadě s Autocentrem BARTH, BARTH Caravanem, půjčovnou vozů BARTH Rent a našimi dalšími divizemi. Podívejte se na naše reference, sledujte naše akční nabídky nebo se přihlaste k odběru našich novinek.

Reklamka.cz
Reklamka.cz
Reklamka.cz

Dokážeme nastartovat vaše podnikání a vytvořit marketingový plán. 
Díky vám můžeme dělat to, co nás opravdu naplňuje, protože reklama nás baví…