Splníme vám každé přání

Každý si pod slovem produkce představí něco jiného. U nás však znamená takové výrobky a činnosti, které děláme na míru každému zákazníkovi. A co vše od nás můžete čekat a co vám rádi vyrobíme?

Produkce – reklamní předměty

Základním prvkem jsou reklamní polepy (signmaking), které provádíme formou řezané fóliové grafiky nebo je tiskneme na samolepky pro vnitřní či venkovní použití. Dokončovací zpracování může být různé, s laminací či bez či speciální fólie - bubble free (používá se na prolisy karosérií) či one vision fólie (hlavní uplatnění je na sklech, přes které potřebujete vidět) atd.
Dalším prvkem jsou POS (point of sale) materiály. Jejich nasazení je jiné, než u ostatní reklamy, cílí na místo prodeje, kde oslovují potenciálního kupujícího, čímž podpoří jeho touhu po nákupu. Vyrábějí se zejména do místa nákupu, aby oslovily kupujícího, který se rozmýšlí, jaký produkt koupí. Mezi venkovními POS materiály patří reklamní stojany, vlajky, muší křídla, vnitřní užití pak mají roll-upy, wobblery, stopery, podlahová reklama či nově vznikající digitální POS materiály.

Produkce

Tím ovšem naše produkční činnost nekončí. Děláme značení budov, vyrábíme i tiskoviny (vizitky, letáky, brožury, katalogy atd.), zajišťujeme reklamní předměty či textil a mnoho dalšího. Vždy u nás totiž platí, že vám splníme každé přání.

Pokud chcete zjistit více o naší produkci, kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619