Reklamka.cz

Nábor zaměstnaců nemusí probíhat pouze přes web

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

S Reklamkou Barth jsem řešil výlep reklamních ploch po Pardubicích včetně využití plochy na autobusu. Pan Ceral byl velmi nápomocný, vždycky pozitivně naladěný vyřešil jakýkoliv můj požadavek na jedničku. Kéž by každá spolupráce probíhala stejně.

 Mirek Vrbický, Brand manager

zig_zag-1.jpg

Mobilní venkovní reklama

Pardubická firma se 100 zaměstnanci a 1500 m2 výrobní plochy, která se stále rozvíjí, hledá nové a nové kolegy do svého týmu. A jak nejlépe ve městě předat informaci o náboru nových zaměstnanců? Polepeným autobusem. Je to reklama, kterou nic nezastaví. Tím, že je grafický motiv v pohybu, zaujme mnohem více, než statické nosiče.

zig_zag-2_1.jpg

Klasika v podobě billboardů

Pokud se vytipují správné lokality, má význam i statická reklama. Billboardovými nosiči umístěnými na příjezdech do města oslovíte i uchazeče z přilehlých obcí. Mixem nabízených formátů venkovní reklamy docílíte toho, že kampaň bude mít velký dosah a adeptů na nové zaměstnání bude přibývat. 

zig_zag-3.jpg

Grafika je základ

Pro klienta zpracováváme i některé grafické návrhy, které vychází z brandmanuálu a předchozích realizací. Naši grafici drží styl a jednotný vizuál, aby si každý spojil danou grafiku právě s firmou Recutech a vše vytvářelo hezký celek. Vše konzultujeme se zástupci firmy a na jejich připomínky pružně a rychle reagujeme.

 

reference-recutech
reference-recutech-2
reference-recutech-3
reference-recutech-4

Pokud chcete, aby byla vaše firma vidět.

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral