Rozhovor
s Andreou Dubskou

zig_zag-3.jpg

Andreo, nastoupila si k nám jako účetní a asistentka obchodního oddělení, co je tedy každodenní náplň tvé práce?

Čísla, papíry, podklady. V podstatě jsem oporou pro celé obchodní oddělení. Připravuji jim podklady pro fakturaci a zároveň mi rukama projdou „všechny“ faktury, které se na Reklamku dostanou.

 Nastoupila si před koncem roku, to je pro účetní jedno z nejhorších období, jak ses s tím vypořádala?
 Je pravdou, že toto období bylo pro mě jako nováčka velmi náročné. Nicméně jsem si alespoň vyzkoušela, jaké to je, pracovat v tom největším ruchu a zároveň jsem uplatnila předešlé pracovní zkušenosti. Díky zaškolení hned od začátku a skvělé podpory od kolegů, jsem vše zvládla a naučila se orientovat ve všem, co ke své práci potřebuji.

zig_zag-4.jpg

Co si dělala před nástupem k nám?

Vystudovala jsem Management obchodu a služeb. Následně na to jsem nastoupila jako ekonomický pracovník na Městském obvodě Pardubice VII, kde jsem měla na starosti vyměření a vymáhání místního poplatku. Moje další zaměstnání bylo na mateřské „dovolené“.

Co tě lákalo na práci v BARTHu a jak jsi na tuto pozici přišla?
Lákalo mě pracovat pro stabilní, prosperující a zároveň největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji. O téhle pozici jsem se dozvěděla na webových stránkách www.barth-kariera.cz.

zig_zag-1.jpg

Co vše jsi v BARTHu za tak krátkou dobu již zažila?

Tak např. jsem stihla Vánoční večírek skupiny BARTH v RETRO stylu, který byl rozhodně nezapomenutelný. Už teď se těším na další velké akce jako je třeba Majáles, na který máme jako zaměstnanci vstup zdarma :)

Víme, že máš dvě malé holčičky, jak se dá skloubit práce a rodinný život?
Člověk v tom musí najít rovnováhu a já jsem ji tady rozhodně našla. Po společné dohodě jsem nastoupila na zkrácený pracovní úvazek. Takže stíhám práci a mám i dost volného času na rodinný život. Téhle možnosti si velice vážím.

zig_zag-2.jpg

A klasická otázka na závěr – co vyplňuje tvůj volný čas, když zrovna nepracuješ?

Vařím, uklízím, žehlím, ale úplně nejraději svůj volný čas trávím s rodinou. Ať už se to týká výletů na kole, procházek v lese nebo třeba i grilování. A pokud se mezitím najde ještě chvilka času tak si ráda zajdu s partou kamarádů na drink nebo třeba do kina.

Andree přejeme, aby se jí v našem týmu líbilo, a aby jí práce naplňovala a zbývalo jí mnoho sil na společné chvíle s rodinou.