Reklamka.cz

SPOLUPRÁCE S FOXCONNEM V ROCE 2022

zig_zag-1.jpg

DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

To, že pro společnost FOXCONN dlouhodobě realizujeme outdoorové reklamy, není žádnou novinkou. Letos jsme, kromě dlouhodobého pronájmu billboardů, přidali také pomoc s náborovými kampaněmi. A protože s klientem padla shoda – „náborovka“ bylo zvolena ve velkém formátu. Konkrétně zde jsme pro kampaň využili plochy billboardů a doplnili přidáním citylight vitrín, které na vhodně vybraných kontaktních místech vždy na jedničku plní svůj účel.

zig_zag-2.jpg

POLEPY NEOBYČEJNĚ

Díky předchozí spolupráci, kdy jsme pro klienta vytvořili návrhy polepů pro jejich referentská vozidla, jsme v letošním roce mohli navázat a pokračovat tak s rozšířením originální grafiky na další vozy patřící společnosti.

Modrá a červená skvěle pasují na vozidla s bílou barvou karoserie, zároveň na nich polep krásně vynikne a dotváří příjemný minimalistický styl lahodící oku.

zig_zag-3.jpg

FOTOTAPETY

Nejen venkovní reklama, ale také ta vnitřní má u nás dveře otevřené.

Vytvořili jsme exkluzivní grafiku do vnitřních prostor závodů. Zásluhou unikátního polepu tak dostaly stěny zcela jiný rozměr a staly se osvěžujícím prvkem interiéru.

Výhodou fototapety je fakt, že v rámci instalace není potřeba do zdí vrtat či do nich jakýmkoliv jiným způsobem zasahovat. Konkrétně zde jsme zvolili polep zaznamenávající vývoj firmy v čase laděný do příjemných odstínů modré. Podmínkou ze strany klienta byla certifikace protipožárních vlastností tapety, což jsme splnili bez problémů. Materiál použitý v rámci interiéru splňuje protipožární certifikaci a jedná se o nehořlavou tapetu.

reference-foxconn-2-5
reference-foxconn-2-6
reference-foxconn-2-2
reference-foxconn-2-3
reference-foxconn-2-1
reference-foxconn-2-4

Kvalitní a spolehlivá spolupráce

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral