Od návrhu po realizaci

Najdeme pro Vás originální řešení od konfekce až po modely na míru, tak, abyste si mohli vybrat. Zrealizujeme každou Vaši myšlenku, Váš textil bude netradiční, kreativní, originální, NEOBYČEJNÝ! Oblečeme Vás od hlavy až k patě, od technika až po ředitele.

Textil od návrhu po realizaci

Reklamní textil

Pod reklamním textilem si můžete představit trička nebo čepice, které mohou být darovány jako reklamní předmět Vašim zaměstnancům a klientům či poslouží jako jednorázová trička pro hostesky na Váš event nebo firemní akci. Většinou se jedná o textil, který má jednoduchý potisk nebo výšivku a použijete jen pro jednu příležitost na konkrétní akci.

Reklamní textil

Katalogový textil

Výběr je ze standardní konfekce, avšak z nepřeberného množství značek, které Vám můžeme nabídnout. Sami si vybíráte z katalogu a možnost objednávky je už od jednoho kusu. Výhodou je rychlé dodání. Uspokojíme všechny cílové skupiny, na výběr je od funkčních triček až po textil na manažerské pozice.

Katalogový textil

 

Textil na míru

Jedná se o textil, který pro Vás vytvoříme od návrhu až po samotnou realizaci. Navrhneme a vyrobíme jedinečnou kolekci šitou na míru pro Vaši firmu. Používáme kvalitní osvědčené materiály a textil můžeme vyrobit ve Vašich firemních barvách. V potisku nejsou žádné limity. Oblékneme všechny Vaše zaměstnance, kteří uvítají oblečení šité na míru a kvalitní reprezentující pracovní dresscode. Oblíbené jsou i sportovní dresy šité na zakázku, které využijete při sportovních událostech a můžete tak reprezentovat Váš klub.

Textil na míru

Na detailech záleží

Dáváme si záležet na každém detailu, aby každý kousek oblečení byl výjimečný. I jednoduchou bílou košili mohou pozvednout dřevěné knoflíčky s Vaším logem a pokud jste opravdu detailisti, přidejte i dřevěného motýlka a budete vypadat neobyčejně. Dalším zajímavým detailem mohou být i ponožky, které můžete krásně sladit ve stejném designu jako tričko, čím více barev, tím více budete vidět.

Na detailech záleží

Pracovní textil

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na pracovní textil a pracovní ochranné pomůcky. Kvalitní oblečení, které musí vydržet velkou zátěž, takže dbáme na ověřené kousky. Zajistíme pro Vás vše od montérek přes bundy až po rondony, oblékneme všechny Vaše pracanty.

Pracovní textil

 

Další realizace textilu - button

Pro více informací o textilu kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619

Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: