Od návrhu po realizaci

Navrhneme pro vás tu nejlepší grafiku, poté vše důkladně zaměříme, vyrobíme a polepíme.

Od návrhu po realizaci polepu

Všechy polepy si vyrábíme ve vlastní režii - Vlastní velkoplošný tisk

Polepy osobních i firemních aut - vozový park v novém kabátě

V první řadě se jedná o jednu z nejlevnějších forem reklamy pro vaši společnost. Neplatíte žádný pronájem. Čeká vás pouze vstupní investice a pak už jezdíte a přitom jste vidět. Dále chráníte lak vašich vozidel. Po sundání polepu bude vozidlo vypadat jako nové. A v poslední řadě uděláte fešáka i z vozidla, které už má před sebou poslední sezóny.

Díky kreativní grafice se za vámi všichni otočí. Chcete, aby se za vámi všichni otáčeli? Neváhejte a objednejte si reklamní polep!

Polep osobních i firemních aut


 

Polep dodávek a nákladních vozidel                               

Polepená dodávka nebo nákladní vůz jsou jako billboard na kolečkách. Pro naše grafiky je tohle sen. Velká plocha, na které se mohou  ukázat. S kreativní grafikou budete nepřehlédnutelní. Můžete začít částečným polepem nebo se rovnou pustit do celopolepu. Zvládneme polepit i vaše prosklené části vozu díky fólii one way vision, která má všechny potřebné certifikace.

Polepy dodávek


 

Trolejbusy, autobusy

Vlastníte autobusovou dopravu? Nebo chcete, aby byla reklama na vaši společnost na vozidlech městské hromadné dopravy v Pardubicích? Tak jste u nás správně. V naší neobyčejné Reklamce vám splníme obojí. Můžete využít částečného polepu nebo celopolepu. Díky dvacetiletým zkušenostem používáme fólie té nejvyšší kvality, které máme sami vyzkoušené a otestované.

Chceme pro vás jen to nejlepší. Neváhejte se obrátit na naše neobyčejné reklamní poradce.

Polepy autobusů a MHD


 

Interiéry, exteriéry

Snažíme se pro vás neustále vyhledávat jedinečné a neotřelé možnosti reklamy. Je tomu i v případě reklamních polepů. Co oživit svou zasedačku? Uvidíte, že díky hezké ať už výrazné nebo decentní grafice, budou vaše porady či schůzky příjemnější. Nebo můžete přivítat vaše zaměstnance a návštěvníky samolepkou přímo na zemi nebo na chodníku? Otestovali jsme pro vás podlahovou samolepku, která perfektně drží. Můžete tak dovést zákazníky přesně tam, kam potřebujete.

Tuto možnost už využili i někteří naši zákazníci.

Polepy exteriéry


 

Ostatní

Máme rádi výzvy. Mimo aut a výše uvedených věcí polepujeme i ty netradiční. Jako je třeba dětské auto, letadlo, vodní skútr a jednoduše věci, co se polepit dají. Postavit se například před čtyřmístný letoun Cirrus SR20 nebo repliku letounu Aero C-104 bylo vzrušující. Při zpracování takových polepů jsme si dali záležet na zpracování. Polepy musí vydržet silný vítr a náročné podmínky, které je čekají ve vzduchu.

Takové zkušenosti nás posouvají o krok dál před konkurencí.

Netradiční polepy


 

Chcete také navrhnout neobyčený reklamní polep? Kontaktujte naše reklamní poradce:

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619

Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: