Polepy aut, letadel, výloh, ...

Výhodná forma reklamy ze samolepicích fólií se dá aplikovat na celou řadu materiálů. Mezi nejčastějíší patří reklamní polepy na auto (polepy firemních i osobních vozidel), polepy vozidel MHD a polepy výloh.

Sami si děláme vlastní potisk fólií. Lepicí fólie jsou kvalitní a odolné a navíc chrání polepené produkty. Pokud se rozhodnete pro změnu polepu firemních vozidlech, není nic snazšího, než po čase danou reklamu obměnit či sundat. Vysoce efektivní formou reklamy je také reklama na MHD vozidlech – polepy autobusů a trolejbusů samozřejmě také realizujeme.

K polepům zadních oken aut používáme speciální one way vision fólii

Mimo auta polepujeme lodě, letadla, výlohy – zkrátka vše, co se dá polepit. Přečtěte si, jak jsme polepili dva letouny pro HLS.

Polepená auta, autobusy, letadla, lodě

HC Dynamo polepy
Signmaking pro Paramo

Podlahová grafika

K signmakingu patří také podlahová grafika – kompletně pro vás zpracujeme samolepky, které se nalepí na podlahu a přivedou zákazníka přímo na místo, kam ho chcete dovést. Tímto způsobem se dá zpracovat kompletní vnitřní navigační systém.

Podlahová grafika - ŠKODA Kodiaq

Polepy firemních aut - vozový park v novém kabátě

Provoz této formy reklamy vás téměř nic nestojí, firemní flotilu aut máte a vždy je vhodné, pokud ji i polepíte buď jen logem, nebo logem i aktuální kampaní. Měnit či zcela odstranit ji můžete vždy. Fólie na povrchu vozu reklamu nejen majestátně nosí, ale také lak vozu chrání.
Chcete, aby se za vámi všichni otáčeli? Neváhejte a objednejte si reklamní polep!

  

Ať už máte zájem o polep vašeho auta nebo firemní helikoptéry, vždy můžete počítat s vysokou kvalitou lepicí folie a s dlouhodobou výdrží reklamních polepů. Naše polepy jsou tak kvalitní, že vydržely i nejtěžší rallye na světě – Rallye Dakar.

Další realizace signmaking - button

Pro informace o polepech kontaktujte naše reklamní poradce:

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Josef Morkes
Josef Morkes

e-mail: josef.morkes@barth.cz
telefon: 605 221 053

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619

Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: