Sestavíme Vám web od A do Z

Pokud ještě nemáte vlastní web nebo zvažujete redesign, rádi Vám pomůžeme. Vytvoříme pro Vás responzivní webové stránky (přizpůsobují své zobrazení mobilním zařízením), které podpoří a vyzdvihnou Vaše podnikání. Vytváříme jednoduché webové prezentace (např. mikrostránka pro prezentaci jedné služby či produktu) i komplexní vícestránkové weby. Současně myslíme na vaši dohledatelnost – při tvorbě nového webu dbáme na zásady SEO.

Od analýzy po realizaci

 1. Zanalyzujeme současný stav
 2. Zvolíme nejlepší možné řešení
 3. Navrhneme grafickou podobu stránek
 4. Vyladíme s vámi každý detail
 5. Nový web je na světě!
  1. napojení webu na analytické nástroje
  2. podpora stránek dle vašich potřeb
  3. zviditelníme vás pomocí PPC reklamy, newsletteru, sociálních sítí apod.

Tvorba webu u nás na Reklamce

Webové poradenství

Pokud na váš web nechodí tolik návštěvníků, kolik byste chtěli, nebo pokud neplní své cíle, pomůžeme vám. Probereme s vámi funkcionalitu a uživatelské rozhraní vašeho webu, jeho strukturu, obsah a také dojem, který vyvolává u jeho návštěvníků. Doporučíme vám možnosti optimalizace, jak ho posunout dopředu a projdeme si společně vhodné doplňkové služby.

Naše reference

Telefex Hradec Králové a Žďár nad Sázavou

Společnosti Teleflex jsme pomohli s náborem nových zaměstnanců pomocí nových kariérních webů. Příliv nových životopisů se projevil okamžitě. Současně jsme náborovou kampaň podpořili PPC reklamami na Googlu a Seznamu.


 

Půjčovna dodávek Renti.cz

Renti.cz je velká půjčovna dodávek a přívěsných vozíků na Praze 4. Udělali jsme redesign webu včetně přehledného výpisu všech vozidel a vozíků s detailními technickými údaji. 


 

Golfový vozík Dog-Leg

Pro elektrický golfový vozík Dog-Leg jsme vytvořili jednostránkovou prezentaci, která působí velmi čistě a přehledně. Zároveň je vytvořena ve 3 jazykových mutacích, protože se vozík prodává především na zahraničním trhu. Na webu byly použity profesionální autentické fotografie pořízené v našem foto ateliéru. 


 

Pivotéka PivoŇka

PivoŇka je specializovaný královehradecký pivní obchod, který se zaměřuje na prodej českých i zahraničních piv. Nový web je plně responzivní a oproti předchozímu webu zaujme svým moderním designem.


 

C. Bechstein

Pro největšího evropského nástrojového výrobce mistrovských koncertních klavírů C. BECHSTEIN jsme vytvořili prezentační stránky na otevření nového showoomu v Praze.

 

 

Chcete zaujmout novými webovými stránkami? Kontaktujte naše online specialisty:

Ondřej Jón
Ondřej Jón

e-mail: ondrej.jon@barth.cz
telefon: 770 180 653

Pavel Formánek
Pavel Formánek

e-mail: pavel.formanek@barth.cz
telefon: 775 742 161

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: