Billboardy Citylight vitríny Reklama na MHD Navigační cedule Výroba a instalace bannerů Ostatní plochy

CITYLIGHT VITRÍNY

Vlastníme exkluzivní síť osvětlených reklamních panelů, tzv. citylight vitrín, do kterých je umístěno reklamní sdělení v podobě papírového plakátu. To zaručuje jednoduchou vyměnitelnost motivu,a tak může médium sloužit ke krátkodobým i dlouhodobým kampaním. Jsou umístěny v přístřešcích MHD nebo samostatně, a to v atraktivních lokalitách jako jsou samotná centra měst, pěší zóny, náměstí, hlavní dopravní tepny v blízkosti obchodních a nákupních center. Rozměr reklamní plochy je 1,185 x 1,75 m.

Reklamka.cz

Nonstop reklama 24/7
díky osvětlení.

Reklamka.cz

Reklama přímo 
v centrech měst.

Reklamka.cz

Nejrozsáhlejší síť
reklamních médií.

Reklamka.cz

Můžete zákazníky navigovat
do vaší firmy.

Reklamka.cz
samostatne-clv.jpg

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CITYLIGHT VITRÍNY

Výhodou tohoto média je, že osloví potencionální zákazníky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.  Samostatné Citylight vitríny jsou nejvíce umístěny v centrech měst, kde většinou jiné nosiče nenaleznete a tím jsou velmi atraktivní reklamní plochou.

clv-na-zastavkach.jpg

CITYLIGHT VITRÍNY SOUČÁSTÍ MOBILIÁŘE

Tyto plochy jsou součástí zastávek MHD a doporučujeme je využít při kampaních, ve kterých potřebuje divákům sdělit více informací. Lidé se nachází v její těsné blízkosti a mají čas přečíst vše uvedené. K CLV ploše je pro zvýšení atraktivity kampaně možné dobrandovat polepem celou zastávku.

REKLAMA NA ZASTÁVKÁCH
vitrina-soucast-navigace.jpg

SOUČÁSTÍ NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU

Naše reklamní plochy mohou být i součástí navigačního systému pro vaši společnost. Výhodou je, že  tyto plochy dovedou zákazníky přímo do vašeho obchodu, neboť mnoho CLV ploch je umístěných i v blízkosti vaši provozovny.

 

tiskovy-stroj-mutoh.jpg

GRAFIKA A VLASTNÍ TISK PLAKÁTŮ

Naši kreativní grafici vám vytvoří návrh a připraví tisková data, která pak výrobní oddělení zpracuje. Díky těmto službám stačí pouze když vyberete správnou plochu, kontaktujete některého z našich poradců, a pak už vše nechte na nás. Výsledky kampaně na sebe nenechají dlouho čekat.

Podívejte se na krátký video návod, jak u nás snadno vyberete citylight vitríny ONLINE

Reklamka.cz

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

Vuch jako současný módní fenomén

Vuch jako současný módní fenomén

30.4.2024

Sebevědomá firma, která vytváří netradiční módní kousky plné barev a radosti. A my jí pomáháme stále růst díky různorodým marketingovým aktivitám.

Propagujte novou prodejnu stejně jako Rieker

Propagujte novou prodejnu stejně jako Rieker

14.3.2024

V pardubickém Afi paláci se otevírala nová pobočka prodejny Rieker a našim úkolem bylo, aby se o této novince dozvěděla široká veřejnost. Jaké nástroje jsme  použili na to, aby každý v okolí věděl, kam si přijít pro nové boty?

Celé město fandí, my pracujeme

Celé město fandí, my pracujeme

14.6.2023

Prvoligový fotbalový klub FK Pardubice strávil dlouhý čas bez domácího stadionu, proto fanoušci a hlavně hráči netrpělivě vyhlíželi dokončení stadionu Arnošta Košťála. My byli součástí této rozsáhlé rekonstrukce.

JHV – firma posouvající hranice průmyslu

JHV – firma posouvající hranice průmyslu

20.4.2023

Pardubická společnost JHV se řadí ve vývoji strojů mezi špičku na trhu automatizace a její linky lze najít ve výrobních halách v mnoha zemích na různých kontinentech světa.

Komorní filharmonie Pardubice

Komorní filharmonie Pardubice

27.3.2023

Komorní filharmonie Pardubice je orchestrem mozartovského typu, který se zaměřuje především na interpretaci děl klasicismu, raného romantismu a komorně-orchestrálních skladeb 20. století. V repertoáru však posluchači a milovníci hudby naleznou také soudobé kompozice a nejrůznější multižánrové projekty.

Když spolupráce pokračuje aneb Futurum podruhé

Když spolupráce pokračuje aneb Futurum podruhé

20.3.2023

Naše kooperace s OC FUTURUM Hradec Králové začala polepem prozatímní sádrokartonové příčky, kdy jsme za tři dny zvládli bezmála 340 m2. Probíhající stavební úpravy tak nesnižovaly komfort návštěvníků obchodního centra a zároveň se mohlo realizovat to, co bylo v ten moment potřebné.

Spolupráce s Foxconnem v roce 2022

Spolupráce s Foxconnem v roce 2022

5.2.2023

Se společností FOXCONN CZ s. r. o., se sídlem závodů v Pardubicích a Kutné Hoře, jsme v letošním roce navázali na předchozí spolupráce a zároveň jsme započali kooperaci v rámci nových projektů.

MT Restaurant s. r. o.

MT Restaurant s. r. o.

15.9.2022

Již řadu let spolupracujeme se společností MT Restaurant s. r. o., která provozuje širokou síť restaurací McDonald’s u nás v České republice a patří mezi oblíbené řetězce klasického rychlého občerstvení s dlouholetou tradicí.

Konkrétně tato spolupráce je jedním z příkladů, kde jde krásně vidět komplexnost a vzájemná provázanost našich služeb.

MEDUNA vakuová kalírna – partner pro tepelné zpracování kovů

MEDUNA vakuová kalírna – partner pro tepelné zpracování kovů

20.8.2022

Naším novým klientem se v letošním roce stala moderní zakázková kalírna, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti tepelného a chemicko-tepelného zpracování. Jedná se o místní pardubickou firmu s dlouholetou s tradicí, jež staví svoje podnikání na individuálním přístupu k zákazníkovi již řadu let.

Vivantisu pomáháme vám dělat radost

Vivantisu pomáháme vám dělat radost

18.7.2022

Chrudimskou firmu Vivantis bude znát určitě každý, kdo nakupujeme na internetu. Produkty pro zdraví, krásu, módní kousky, kabelky, parfémy a další nakoupíte totiž na jejich eshopech vivantis.cz, parfémy.cz, krasa.cz, sperky.cz, hodinky.cz a prozdravi.cz

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

21.6.2022

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s. započala svou cestu v roce 1992, kdy poskytla bezpečný přístav první skupince hendikepovaných dětí a jejich rodinám. První krůčky Soukromé speciální školy pro děti s více vadami SVÍTÁNÍ vedly nejen k zabezpečení a vzdělávání dětí v rámci školního roku, ale také k poskytování dalších služeb a aktivit v období letních prázdnin.

PEAL a.s.

PEAL a.s.

21.4.2022

Zajistit tiskoviny a další marketingové aktivity pro velkoobchod s více než 5000 položkami v sortimentu není sranda, ale vše společně zvládáme již 14 let.

JUSDA Europe s.r.o.

JUSDA Europe s.r.o.

31.3.2022

Společnost Jusda je logistický gigant, který 20 let nabízí své služby na euroasijském a americkém trhu. Podívejte se na naši spolupráci.

Univerzita Pardubice - 15 let Fakulty zdravotnických studií

Univerzita Pardubice - 15 let Fakulty zdravotnických studií

17.2.2022

Pro pardubickou Univerzitu a její tři fakulty (zdravotnických studií, ekonomicko-správní, chemicko-technologickou) již několik let zajišťujeme marketingové služby. Tentokrát jsme tvořili kampaň k oslavě 15 let Fakulty zdravotnických studií.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS