Prezentujte se s námi

Veletrh nebo výstava je ideální místo, kde se můžete potkat se svými zákazníky nebo odběrateli tváří v tvář. Je to výborná forma sebeprezentace a prostor pro vlastní průzkum trhu.

Zde je 5 důvodů, proč se účastnit veletrhů a výstav:

 1. Dáte o sobě vědět – představíte svou značku cílové skupině.
 2. Zlepšíte se v komunikaci – díky přímému kontaktu se zákazníkem máte okamžitou zpětnou vazbu.
 3. Obhlédnete konkurenci – zjistíte, jak se prezentují vaši konkurenti.
 4. Potkáte se se současnými dodavateli nebo partnery – máte příležitost zjistit, jestli něco nepotřebují.
 5. Načerpáte novou inspiraci – získáte nový pohled na vaše produkty a třeba je následně vylepšíte.

Na druhou stranu, všechny tyto pozitiva si uvědomuje i vaše konkurence, která se bude veletrhu či výstavy nejspíš účastnit také. Proto je třeba se nad tím zamyslet a dostat zákazníky právě na ten váš stánek. Jak toho docílit?

 • Stánek – netypickým vzhledem nebo kreativní grafikou se vám podaří upoutat zákazníkovu pozornost hned od dveří. Stánek nemusí být jenom hranatý, možnosti jsou dneska obrovské. Využijte toho. Stánek vám navrhneme včetně vizualizace – budete přesně vědět, co očekávat.
 • POS materiály – neboli point of sale. Volně můžeme přeložit jako reklama v místě prodej, která přitáhne zákazníkovu pozornost. Může to být vlajka, banner nebo třeba originální fotostěna či stojan na reklamní tiskoviny.
 • Dárky – určitě je dobré mít jich na stánku dostatek. Ať už se jedná o sladkosti pro děti nebo propisky, návštěvníky to jistě potěší. Čím originálnější dárek, tím lepší.
 • Oblečení – i při prohlídce veletrhu každý pozná, odkud vítr vane. Díky logu na tričku nebo košili si vás okamžitě zařadí. Pomůžeme vám zorientovat se v obrovském množství materiálů, které jsou dnes k dispozici. Budete mít tak celý den pohodlí a ještě k tomu budete chodící reklama.
 • Tiskoviny – pomůžeme vám s výběrem těch nejvhodnějších materiálů na tisk vašich katalogů nebo prospektů. Doba internetu jde stále kupředu, ale listování katalogem a vůni papíru nic nenahradí.
 • Hostesky – pro vaši prezentaci vám pomůžeme i s personálem. Disponujeme velikým množstvím vyzkoušených hostesek, které vám pomohou na stánku.

MADAMI

Společnost MADAMI vsadila na nás, a my na naši kreativu a hlavně na barvy. Když přišli se zakázkou výroby prezentačního místa na veletrhu v zahraničí, rozjeli jsme kolečko příprav. Klientovi jsme navrhli podobu stánku a po jeho schválení se pustili do realizace. Pomocí 3D vizualizací přesně věděli, jak bude stánek vypadat. Na pozadí stánku byly použity textilní bannery, které se nasvítili halogenovými světly. Mobilní barová deska byla obrandována logem klienta a stejný brand byl potom použit i na židlích a barovém stolečku. Jako třešničku na dortu jsme připravili i textil pro personál v podobě košil, polokošil, kšiltovek a zástěr.

Klient se z veletrhu vrátil nadšený, což je naše největší odměna.

MADAMI


Pro více informací kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: