Od návrhu po realizaci

Navrhneme pro vás tu nejlepší grafiku, poté vše důkladně zaměříme, vyrobíme a nainstalujeme.

Světelná reklama

Jak se udržet v džungli stále nově vznikajících společností? Stát se viditelnými a tím i snadněji dostupnými pro své klienty. Vaše 3D logo k vám přivede nové i stávající zákazníky. A pokud jej potrhnete osvětlením, budete vidět i v noci.

Světelná reklama se stává stále populárnější a zahrnuje několik reklamních prvků

  • světelné panely či písma,
  • moderní LED obrazovky,
  • světelné totemy
  • a LED panely

Naši specialisté na světlená loga s vámi vytvoří tu nejideálnější variantu, která bude hrdě reprezentovat vaši společnost.

Světelné nápisy

 

3D nápisy – interiér a exteriér

Luxusně vypadající 3D nápisy upoutají pozornost jak v interiéru, tak v exteriéru. Plastický nápis se dá vyrobit jak z polystyrénu, plexiskla tak z PVC. Společně s vámi vybereme tu nejvhodnější variantu, která bude odpovídat vašemu logomanuálu a vytvoříme vizualizace pro snadnou představu. Nápisy či loga lze vyrobit jak lesklé variantě, tak i v matné.

3D nápisy

 

Světelné rámy 

Světelné rámy aneb žhavá novinka v naší nabídce. Chcete světelný panel, kde můžete měnit grafiku podle nálady? Chcete prosvítit i graficky náročnější motivy? Jednou chcete reklamu na výšku a za chvíli zase na šířku? Pak je tenhle produkt přesně pro vás. Hodí se například do obchodů, restaurací nebo klidně do kanceláře. Jedná se o hliníkovou konstrukci, ve které je zasazená potištěná textilie. Motivů si můžete nechat vyrobit několik a díky velmi snadné obsluze měnit naprosto sami.

 Světelné rámy

 

TOTEMY a PYLONY

Hlavní předností totemů a pylonů je dlouhodobá trvanlivost. Variant a možností je v tomto případě několik. Můžete mít monolitický totem různého tvaru a průřezu nebo prosvětlený reklamní totem s použitím backlight banneru. Základ vždy tvoří ocelová, žárově zinkovaná konstrukce, která se kotví do betonového základu. Rádi vám vypracujeme řešení přímo pro vás.

Totemy a pylony

 

Značení budov

Potřebujete zákazníky navést na ty správné dveře? Označit stoly jmenovkami či vystavit požární řád nebo směrnice? Zvolte orientační systém, který si můžete poskládat podle potřeby. Variant je nepřeberné množství od profilů s drážkami přes vypouklé cedulky až po vyklapávací rámy. V našem showroomu se můžete na jednotlivé řešení podívat a vybrat pro vás to nejvhodnější.

Značení budov

 

Reference světelného loga | Montáže Brož

Podívejte se, jak jsme vytvořili logo pro společnost Montáže Brož. V prvních návrzích, které jsme od klienta dostali bylo nutné udělat několik úprav. Vždy se snažíme vyhovět přání klienta, ale zároveň do toho přidat naše zkušenosti a cit pro věc. Jakmile jsme dostali zadání, naši specialisté na světelná loga a venkovní značení se dali do práce. Bylo nutné vytipovat nejvhodnější místo k umístění loga a hlavně vybrat nejlepší možnou technologii.

Do finálního kola nakonec postoupila dvě možná řešení:

  1. Plastický nápis, kde jsou písmena (čela) v kompozitním panelu, polepena fólií do barvy a kolem obvodu je umístěn snímací rámeček. Montáž by probíhala na závitové tyče (trny), svícení LED, trafa 12V.
  2. Hliníkové korpusy, kdy na čelní straně je hliník tloušťky 2mm, boky hliník tloušťky 1mm. Čelní strana je povrchově upravena dle RAL a opláštěna komaxitem. Svícení LED moduly, trafa 12V

Nakonec jsme klienta přesvědčili a vybral námi navrženou podsvětlenou variantu s hliníkovým korpusem, která tam designově více zapadla. Další výhodou podsvětlené reklamy je, že nevzniká problém při barvení. Dle barvy vybereme vhodnou povrchovou úpravu k docílení kýženého efektu.

Díky moderním a úsporným LED modulům jsou náklady spojené s provozem reklamy minimální. Realizace trvala celý den a došlo ke zničení několika vrtáků. Wow efekt se ovšem dostavil se setměním a rozsvícením loga. Spokojenost tedy byla na straně naší i na straně společnosti Montáže Brož.

Podívejte se na video ze samotné instalace


Chcete vašim zákazníkům pomoct se zorientováním? Kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: