Fotíme pro Vás s nadšením 

Focení je naše vášeň a proto rádi fotíme.  S naší technikou digitálních zrcadlovek, dronů netradičně zachytíme vaše kolegy, firemní akce a večírky. Vyfotíme vaše výrobky či prostory provozoven. U nás fotky nejen vyfotíme, ale také upravíme v našem DTP studiu, kde fotku barevně vyvážíme, vyretušujeme nějaké chybičky a výsledkem pro Vás je fotka ve špičkové kvalitě pro další postprodukci. 

Fotoateliér BARTH

PERSONÁLNÍ FOCENÍ

Portrétové fotografie je možnost, jak kreativně ztvárnit inspirující krásu osobnosti. Portrétové focení můžete využit i pro focení vrcholového managementu či zaměstnanců pro následnou prezentaci. Portrétové fotografie fotíme v našem profesionálním ateliéru a následně zpracováváme v našem grafickém studiu.

Personální focení


 

FOCENÍ PRODUKTŮ

Produktové fotografie jsou základem efektivní prezentace produktů, ať už v elektronické či tištěné podobě. Dopřejte svým výrobkům, produktům, katalogům, e-shopům opravdu jedinečné, profesionálně zpracované fotografie a to včetně retušování a postprodukce.

Focení produktů


 

FIREMNÍ FOTKY

Potřebujete vyfotit interiér budovy, venkovní architekturu. Tak to jste na správném místě. Nejdříve se podíváme na to, jak správně exponovat fotografii interiéru a probereme přípravu interiéru před samotným focením. Pro venkovní architekturu vybereme nejvhodnější techniku, a to jak pro statické focení či použití dronu pro focení z výšky.

Firemní focení


 

FOTKY Z AKCÍ

Nafocení fotoreportáží z konferencí, firemních akcí a večírků, koncertů či festivalů a to jak ze země či z dronů. Nic nebereme na lehkou váhu a vždy se fotíme v rámci daného etického kodexu, dodržujeme společenský dress code pro danou akci. Dále nabízíme foto či videoutek, který můžete mít s různým pozadím. Dokážeme fotkám dodat díky barevnému filtru skvělou atmosféru, takže vypadají jako 100let starý pohled nebo z nich vytvoříme GIF animaci.

Focení z akcí


 

DRONOVÉ ZÁBĚRY

Natáčíme vše, co je kolem nás. Reklamy, hudební akce i svatby či reality. S ohledem na typ záběru vám doporučíme vhodnou technologii se zkušenou obsluhou. Navrhneme jednoduché postupy, abychom z vaší akce vytěžili maximum. Na dron vlastníme pilotní průkaz a dodržujeme kompletní legislativu, kterou nařizuje Úřad pro civilní letectví.

Dronové záběry


 

 

Máte-li zájem o focení, kontaktujte naše reklamní poradce:

Jaroslava Mojžíšová
Jaroslava Mojžíšová

e-mail: jaroslava.mojzisova@barth.cz
telefon: 778 454 435

Zdeněk Ceral
Zdeněk Ceral

e-mail: zdenek.ceral@barth.cz
telefon: 603 804 406

Adam Burkoň
Adam Burkoň

e-mail: adam.burkon@barth.cz
telefon: 774 092 292

Lukáš Argay
Lukáš Argay

e-mail: lukas.argay@barth.cz
telefon: 777 709 203

Jakub Vágner
Jakub Vágner;

e-mail: jakub.vagner@barth.cz
telefon: 770 180 619


Pro více informací nás kontaktujte, poradíme vám: