Reklamka.cz

HEINEKEN

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

Společnost BARTH Reklamka pro nás již přes 5 let realizuje polepy osobních vozidlech, včetně odborné konzultace designu v závislosti na tvaru vozidel. Velký úspěch a skvělý ohlas měla realizace celopolepu vozidel brandu Heineken. Velmi oceňuji flexibitu při servisní činnosti po pojistných událostech vozidel.

Společnost BARH Reklamka doporučuji ke spolupráci nejen díky jejich kvalitní práci ale také pro jejich vstřícný přístup a skvělou komunikaci.

Michal Elstner
Fleet Coordinator
HEINEKEN Česká republika, a.s.

 

CO PRO KLIENTA DĚLÁME?

heineken-polep-vozu.jpg

FLEETOVÝ POLEP VOZIDEL

Pro pivovary Heineken jsme polepily v rámci spolupráce přes 100 vozidel různých značek. Nejvíce byla zastoupena vozidla značky ŠKODA. Vozidla vozí polepy s motivy Heineken, Krušovice, Starobrno, Březňák, Hostan.

Spolupráce začala v roce 2018, kdy jsme dostali důvěru a polepili jsme celopolepem vozidla MINI COOPER. Následovali fleetové polepy pro pivovary Krušovice, Starobrno, Brezňák a Hostan. V roce 2020 jsme zahájili polepy pro tohoto zákazníka 2 nádhernými celopolepy vozidel ŠKODA SCALA. Pro zákazníka realizujeme i deinstalaci těchto polepů, když vozidlo končí své služby u pivovarů. Proto používáme nejkvalitnější folie, které nepoškodí lak a velmi dobře se deinstalují.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO HEINEKEN DĚLÁME

Polep Škoda Scala - Heineken
polepy-celopolep-aut
Polep Škoda Scala - Krušovice

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Josef Morkes

reklamní poradce

Josef Morkes