Reklamka.cz

Julius Meinl produkuje vynikající kávu, my zase reklamu

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

S panem Adamem Burkoněm jsme spolupracovali už v roce 2019 při realizaci POS pro několik kampaní a eventů, jež organizovala naše společnost na území České a Slovenské republiky. Jeho přístup byl vždy přátelský, ale hlavně se znalostí věci. Byl dostatečně trpělivý při hledání alternativ k uspokojení našeho zadání. S výsledkem jsme byli vždy spokojeni.

Václav Lednický, Managing director

 

zig_zag-1.jpg

Textil

Když jde o styl a eleganci, spolupráce s Julius Meinl nám přinesla nejen vynikající kávu, ale také příležitost projevit kreativitu v oblasti textilního designu. Navrhli a vyrobili jsme exkluzivní zimní bundy s logem s transferovým potiskem, které nejenže hřejí, ale také zvýrazňují značku Julius Meinl v každém detailu.

zig_zag-2.jpg

Polepy

Káva Julius Meinl se nesnoubila jen s chutí, ale také s rychlým pohybem! Naše týmová spolupráce pokračovala v podobě výrazných reklamních polepů na auta a dodávky. Každá cesta se stala módní přehlídkou značky, ať už na ulicích města nebo na dálnici.

zig_zag-3.jpg

POS

Každý šálek kávy si zaslouží perfektní prezentaci. Julius Meinl byl na MS v ledním hokeji 2019 hlavním dodavatelem kávy, a proto dodávali jsme na tuto akci dodávali přes 150 000 kusů potištěných kelímků na kávu, které byly z kompostovatelného materiálu. Vyvořili jsme i další atraktivní POS materiály, od elegantních stojánků a reklamních stojanů po stylové reklamní předměty, jako jsou batohy, vše neslo jedinečnou značku. Každý detail se stal součástí nezapomenutelného zážitku.

reference-julius-1
reference-julius-2
reference-julius-3
reference-julius-4
reference-julius-5
reference-julius-6
reference-julius-7
reference-julius-8
reference-julius-14
reference-julius-13
reference-julius-9
reference-julius-12
reference-julius-10
reference-julius-19
reference-julius-11
reference-julius-15
reference-julius-18
reference-julius-17
reference-julius-20
reference-julius-21
reference-julius-16
reference-julius-22

Potřebujete produkci pro své marketingové oddělení?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň