Reklamka.cz

Jak se slaví 170 let?

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Spolupráce s Vaši firmou BARTH  prokázala Vaší vysokou profesionalitu. Vše bylo do detailu skvěle provedeno a naše akce byla kladně hodnocena zaměstnanci, vedením společnosti i celou veřejností. Budeme se těšit na další spolupráci.

David Kopecký, C. Bechstein

 

zig_zag-1.jpg

Přípravy nejsou jednoduché

I velká a zavedená společnost jako je C. Bechstein raději nechá organizaci takto významného dne na profesionály. Zadání bylo celkem jednoduché – oslava 170 let od založení firmy, takže se celkem logicky nabízelo ukázat výrobu pian a pianin široké veřejnosti.

Tento jedinečný zážitek doplnit lahodným cateringem a decentní zábavou pro všechny věkové kategorie, které tuto jedinečnou akci navštívily. Nakonec si tento jedinečný den společně se zaměstnanci a partnery firmy vychutnalo přes 500 dalších návštěvníků a určitě nikdo nelitoval.

Reklamka.cz
zig_zag-2.jpg

Když se celý den nese na pohodové notě

Akce určená pro širokou veřejnost nese jistá specifika. Program musí být originální a pobavit jak malé, tak starší publikum. Na tento aspekt jsme při plánování samozřejmě mysleli a do programu zařadili aktivity jako malování na obličej, kouzelné vystoupení mikromága a po celý den se návštěvníci mohli nechat zvěčnit zručným karikaturistou.

Pohodovou atmosféru navozoval zkušený moderátor Pája Cejnar a zlatým hřebem celého dne byla fantastická ANNA K, která jedinečně podtrhla celý den.

zig_zag-3.jpg

Pohodlně se usaďte a přípravy nechte na náš tým

Pro nás je to již taková rutina. Sestavit harmonogram akce, vytipovat účinkující, zajistit pódium a ozvučení, připravit catering a celý prostor náležitě vyzdobit. Rutina nebo zkušenost, každý tomu říká jinak. Pro naše klienty oba tyto pojmy zaručují, že celá akce proběhne hladce a zážitek bude maximální.

Veřejnost se o této oslavě a dnu otevřených dveří mohla dozvědět z promoakce, která probíhala o víkend dřív v nákupním centru Futurum nebo v reklamním spotu v rádiu, také z naší dílny.

 Do každé akce dáváme kousek našich srdcí a pokaždé se snažíme vymyslet něco originálního. Zde si každá žena odnesla jako originální dárek růži v barvách C. Bechsteinu, děti krásného obrandovaného plyšového medvídka a muži luxusní sadu pera a tužky.

reference-event-bechstein-20
reference-event-bechstein-19
reference-event-bechstein-9
reference-event-bechstein-10
reference-event-bechstein-14
reference-event-bechstein-15
reference-event-bechstein-16
reference-event-bechstein-17
reference-event-bechstein-8
reference-event-bechstein-11
reference-event-bechstein-12
reference-event-bechstein-18
reference-event-bechstein-7
reference-event-bechstein-13
reference-event-bechstein-1
reference-event-bechstein-6
reference-event-bechstein-5
reference-event-bechstein-2
reference-event-bechstein-3
reference-event-bechstein-4

Nechte svoji akci na nás

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň