Reklamka.cz

Když se "stěhujete" do nového města

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

S BARTH reklamkou a konkrétně panem Ceralem jsme začali spolupracovat při otevření našeho dalšího centra v Pardubicích. Jednalo se především o instalaci reklamního polepu na trolejbusu a poté výrobu světelných log na budově. I když v průběhu realizace vyvstalo několik komplikací a změn, tak byl pan Ceral flexibilní, zpracoval nové požadavky a navrhl řešení. Výsledkem je profesionálně odvedená práce a jsme opravdu velmi spokojeni.

Jana Poláchová, account manager

zig_zag-1.jpg

Rozsvítíme

Sílo společnosti v centru města si žádá pořádný branding. Pobočku Plasma Place sídlící v pardubickém Paláci Magnum jsme dost výrazně označili třemi 3D logy, které navíc za šera a za tmy krásně září. Žádný kolemjdoucí už tuto provozovnu nepřehlédne.

zig_zag-2.jpg

Rozjedeme

Ano, i v Plasma Place vsadili na osvědčený recept, jak dát všem obyvatelům Pardubic vědět, že ve městě je nějaká novinka. Tento opravdu povedený brandový celopolep trolejbusu osloví každého občana nejen v centru města, ale i na periferiích a v přilehlých obcích. Taková marketingová klasika v jednoduchém, ale moc hezkém kabátu.

zig_zag-3.jpg

Polepíme

Taková klasika každé nové provozovny. Polepy jsou velice oblíbeným řešením pro jejich rychlost aplikace, pro jednoduchou přípravu podkladu a prostor a následnou snadnou deinstalaci. Jsou plochy, které polepit nedokážeme, ale v běžných podmínkách dokážeme opravdu polepit cokoliv. Výlohy, stěny, nábytek, podlahy – prostě vše co je potřeba ke kvalitnímu brandingu provozovny.

reference-plasmaplace-2
reference-plasmaplace-6
reference-plasmaplace-4
reference-plasmaplace-5
reference-plasmaplace-7
reference-plasmaplace-1

Plánujete další expanzi?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral